Kulüp Hakkında 2023| Prenses Night Club Lüks Hizmetler
70 / 100
Eğlence
Hizmetler
Güvenlik
Eğlence
PRENSES NİGHT CLUB

Kulüp Hakkında Prenses sadece bir striptiz kulübü değil. Kıbrıs'da en iyi erotik gösterilerin düzenlendiği modern formatta bir erotik tiyatrodur.

Kulüp Hakkında : Prenses Night Club – Kıbrıs Gece Kulüplerinde bu sanatın en iyi geleneklerini, muhteşem iç dekorasyonu, etkileyici müziği, özgün mutfağı ve barı bir araya getiriyor. Princess Strip Club, başkentin striptiz kulüpleri sıralamasında ilk sırada yer alıyor. En güzel ve plastik prensesler burada dans ediyor.

Princess Club’da striptiz ustaları dans ediyor. Güncel olayları unutmaya ve harika bir akşam geçirmeye yardımcı oluyorlar. Striptiz kulübünde her hafta gösteri balesinin katılımıyla erotik bir gösteri düzenleniyor. Her gün, geceleri sizi kesinlikle kayıtsız bırakmayacak olan benzersiz Touch gösterisini ziyaret edebilirsiniz.

Özellikle her zaman daha fazlasını isteyen misafirlerimiz için eşsiz bir Özel menü geliştirdik. Bunlar prenseslerin herkesin isteği üzerine sağladığı özel hizmetlerdir.

WhatsApp İletişim için Tıkla!
Hizmetler

PRENSES KIBRIS'daki en iyi striptiz kulübünün
hizmeti
Tecrübesi ile Hizmetinizde.
PRENSES

Princess Night Club’da her yerde modern tasarım ve üretilebilirlik. Tabletteki elektronik menüyü kaydırın ve herhangi bir hizmeti seçin: prensese özel, dumanlı nargile, özel kokteyller veya şefimizin lezzetli yemekleri. Siz ve arkadaşlarınızla, herkesin zengin mutfağımızın lezzetlerini ve dünya bar trendlerinin seçkin kokteyllerini tadabileceği bir tatil yaratacağız.

Kulüpteki herhangi bir masada evrensel Güç Ekranını kullanarak gadget’larınızı şarj edebilirsiniz. Salonlardaki ekranlar ve iç mekan LED’li yüksek teknolojili tasarıma sahip, böylece gösteri DJ’leri başka bir gerçekliğe aktarılıyor gibi görünüyor. Prenses erkekler kulübü, prenseslerin hoş karşılandığı bir vaha ve erkekler için en iyi dinlenme yeridir. Ayrıca sizin için sonsuza kadar hatırlayacağınız bir doğum günü ve bekarlığa veda partisi düzenleyeceğiz.

WhatsApp İletişim İçin Tıkla!
Güvenlik

Kulüp Hakkında : Prenses Striptiz Kulübünde
Güvenlik
Tecrübesi ile Hizmetinizde.
Prenses Night Club.

Her ziyaretçinin mahremiyeti ve güvenliği kulübün çalışmalarında önceliklerden biridir. Prenses erkekler kulübünde kamera var. Erkekler striptiz gösterisinin keyfini çıkarabilir, kokteyl içebilir ve nargile içebilir. Kulüpte konuk raporu ve konuk listesi bulunmadığından gizli kalacaksınız.

Her misafir güvenlik servisi tarafından karşılanır ve onlara eşlik edilir. Ek bir ücret karşılığında, kulübü ziyaret ettikten sonra size bir güvenlik refakatçisi verilecektir.

Kapalı kulüp Prensesine nasıl gidilir?

Seçkin striptiz kulübü Princess Night Club, şehir merkezine çok yakında Lefkoşa / Alayköy’de yer almaktadır. Lefkoşa / Güzelyurt Ana yolunun Güzelyurt istikametinde sağ tarafta kalmaktadır. Kulüp girişinde konuklar büyüleyici bir atmosfer tarafından karşılanmaktadır. Prenseslerimizin striptiz dansı yaptığı ekran sahneleri var.

WhatsApp İletişim İçin Tıkla!
İletişim

PRENSES Club Size daha iyi Hizmet
için lütfen bizimle İletişime Geçin.

+90 533 862 58 10
info@prensesnightclub.org

Princess Club‘da striptiz ustaları dans ediyor. Güncel olayları unutmaya ve harika bir akşam geçirmeye yardımcı oluyorlar. Striptiz kulübünde her hafta gösteri balesinin katılımıyla erotik bir gösteri düzenleniyor. Her gün, geceleri sizi kesinlikle kayıtsız bırakmayacak olan benzersiz Touch gösterisini ziyaret edebilirsiniz.

    PRENSES NİGHT CLUB | Web tasarım iletişim : sdbyr@gmail.com