82 / 100

Kıbrıs Bekarlığa Veda Partisi

Kıbrıs Gece Hayatı Bekarlığa veda partisi. Tüm kutlamaların kutlaması. Özgür bir adam olarak son gecenin tadını çıkarmak için  Kıbrıs’ın en iyi striptiz kulübünden daha iyi bir yer var mı? Sonuçta bu gece sizin ve tüm arkadaşlarınız için şüphesiz unutulmaz bir gece olacak.

KIBRIS BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ NEDİR?

Kıbrıs Bekarlığa veda partisi, damadın ve en yakın arkadaşlarının nişanlısıyla evlenmeden önce son bir kez bir araya geldiği ve dışarıda geçirdiği son geceyi andığı bir düğün öncesi kutlamasıdır. Bekarlığa veda partilerine (özellikle bu çağda) herkese uygun tek bir yaklaşım olmasa da, geleneksel olarak bu, en az bir gece parti yapmayı, içki içmeyi ve eğlenmeyi içeren, yalnızca erkeklere yönelik bir olaydır.

Çoğu durumda, bekarlığa veda partisi, yapmayı planladığınız partinin türüne bağlı olarak, düğünden bir gün ila bir ay önce gerçekleşir.

BEKARLIĞA VEDA PARTİLERİNDE NELER OLUR?

Bekarlığa veda partisinde ne olacağı, etkinliği kimin organize ettiğine ve damadın nasıl bir insan olduğuna bağlıdır. Bazıları için bekarlığa veda partisi, hafta sonu yürüyüşe çıkmak ve ormanda kamp yapmak kadar basit bir şeyi içerebilir. Bazıları için bu, bekarlığa veda partisi striptiz kulübüne gitmek ve dışarıda çılgın bir gece geçirmek anlamına gelebilir!

Bununla birlikte, geleneksel Kıbrıs bekarlığa veda partisi genellikle şunları içerir: striptiz kulübü bir noktada. Sonuçta bu, damadın eğlenmek ve saçlarını dağıtmak için son şansı; o halde neden şehirdeki en popüler kulüplerden birine gidip buz gibi içeceklerin tadını çıkarırken bir grup güzel kıza göz atmıyorsunuz?

Kıbrıs Bekarlığa Veda Partisi

Kıbrıs Bekarlığa Veda Partisi

EV PARTİLERİ VEYA STRİPTİZ KULÜPLERİ: NE SEÇMELİ

Tekrar ediyorum bu sadece bir tercih meselesidir. Her biri kendi başına, dedikleri gibi. Bununla birlikte, kendinizi Günah Şehri’nde bulursanız, kapınızın önünde bu kadar çok seçenek varken kendinizi bir ev partisinin sınırlarıyla sınırlamak utanç verici olur.

Bekarlığa veda partileri için striptizcileri doğrudan evinize/ev partinize gönderebilirsiniz, ancak bu, Prenses Night Club’ın atmosferini içinize çekmek kadar eğlenceli olamaz.

BEKARLIĞA VEDA PARTİSİ PAKETLERİ NELERDİR?

Prenses Gece Kulübünde bekarlığa veda partisi için çok çeşitli seçeneklerimiz var. Hangisini seçeceğiniz büyük ölçüde partiye katılacak kişi sayısına ve ne tür bir deneyim aradığınıza bağlıdır.

bizde bir iki kişilik paket Buna bir şişe şampanya veya yarım şişe kaliteli likör, bir sürahi bira, VIP hat kartı dahildir. ücretsiz ulaşım ve ana gösteriler için tercih edilen oturma yerleri . Ancak adından da anlaşılacağı gibi en fazla iki kişi içindir.

Kalabalık bir grubunuz varsa maksimum 40 kişiye kadar alkol, VIP hat geçişleri ve daha fazlasını içeren paketlerimiz mevcuttur . Kıbrıs bekarlığa veda partisi fikirleri arıyorsanız ihtiyaçlarınıza uygun olanı bulmak için paketlerimize göz atın.

LAS VEGAS’TAKİ BEKARLIĞA VEDA PARTİNİZ İÇİN STRİPTİZ KULÜBÜ GÖRGÜ KURALLARI

Son olarak, siz ve arkadaşlarınızın şunu anlamalısınız: striptiz kulübü görgü kuralları herhangi bir striptiz kulübü kuruluşunu ziyaret ederken. Herkesin bildiği gibi, bekarlığa veda partileri ortalama gecenizden biraz daha “gürültülü” olmaya meyillidir. Bunu akılda tutarak, kendinizin ve partinizin bu olayın tadını çıkarabilmesi ve kutlamanızdan en iyi şekilde yararlanabilmesi için kendinize temel bilgiler tazelemek iyi bir fikirdir.

Her şeyden önce, bekarlığa veda partisi striptizcinize ve kulüp içindeki kurallara her zaman saygı gösterdiğinizden emin olun. Her şey hem dansçılar hem de müşteriler için güvenli bir ortam yaratmak üzere tasarlandı, lütfen bunu aklınızda bulundurun. İstenmeyen dokunmaya veya el yordamına izin verilmediğini unutmayın.

İkincisi, striptiz kulübü içerisinde fotoğraf ve video çekilmesine izin verilmiyor . Genel olarak akıllı telefonunuzu uzak tutmaya ve gösterilerin keyfini çıkarmaya çalışın. Kulüpteki müşterilerin çoğu ve kızlar içerideyken videonun çekilmesini istemiyor. Bahsettiğimiz gibi burası, katılan herkes için güvenli bir ortamdır, bu nedenle cep telefonunuzu cebinizde tutun.

Son fakat en az değil, nakit getirin! Danslara para ödemek, içki almak ve kızlara bahşiş vermek istiyorsanız paraya ihtiyacınız olacak. Striptiz kulüplerinin evrensel para birimi bu! Ve son olarak en önemli kural; eğlenin!