84 / 100

Kıbrıs Striptiz Kulübü İlk Ziyaret

Bir striptiz kulübüne ilk gidişiniz eğlenceli olmalı, ancak sürecin neleri içerdiğini ve kuralların ne olduğunu bilmiyorsanız aslında bunu biraz korkutucu bulabilirsiniz. Kendinizi bir anda deneyimleyeceğiniz türden duygulara hazırlamak Kıbrıs striptiz kulübü herkesin mümkün olan en iyi zamanı geçirmesine yardımcı olabilir.

İLK STRİPTİZ KULÜBÜ ZİYARETİNİZDE NELER BEKLENMELİ?

Kıbrıs Gece Hayatı : Televizyonda gördüğünüz gibi değil. Beklentileriniz favori programlarınızda gördüklerinizden farklı olmalıdır. Hayattaki çoğu şey gibi filmlerdeki gibi değil.

Harika bir gösteri ve kulüpte hoş bir atmosfer olmasını bekliyoruz , ancak aynı zamanda her şeyden önce sanatçıları koruyan bir ortam da bekliyoruz. Bir striptiz kulübüne ilk gidişiniz, orada bir miktar güvenlik olacağından göz korkutucu gelebilir, ancak bu kesinlikle herkesin güvenliği için en iyisidir.

KIBRIS STRİPTİZ KULÜBÜ İLK ZİYARET İPUÇLARI

Kıbrıs striptiz kulübü ilk ziyaret, doğru zihniyete sahip olmanıza yardımcı olabilecek birkaç basit ipucu var.görgü kurallarının nasıl olduğunu anlayın.

KULÜP HAKKINDA ARAŞTIRMA

Kulübün iyi bir itibara sahip olup olmadığını ve vakit geçirmek için keyifli bir yer olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Herhangi bir eğlence işletmesi gibi, striptiz kulüpleriyle ilgili incelemeleri bulmak ve diğer insanların orada geçirdikleri zaman hakkında neler söylediğini görmek nispeten kolaydır.

NAKİT PARANIZI HAZIRLAYIN

Striptiz kulüpleri, özellikle bahşiş verme konusunda çoğunlukla nakit parayla işlem yapma eğilimindedir . Harika bir performans sergilemeniz bekleniyor (saygıyla) ancak dansçının temassız bir kart makinesinden çıkması pek mümkün değil. İhtiyacınız olduğunda doğru paraya sahip olmak için yeterli miktarda nakit ve farklı mezhepler aldığınızdan emin olun.

Kıbrıs Striptiz Kulübü İlk Ziyaret

Kıbrıs Striptiz Kulübü İlk Ziyaret

ZİHNİNİZİ HAZIRLAYIN

Rahat ol! Eğer gerçekten düşünmediyseniz ya da göreceğiniz şeye hazırlanmadıysanız, bir striptiz kulübüne ilk ziyaretiniz biraz bunaltıcı olabilir. Bunun sadece insan vücudu olduğunu unutmayın ve zihninizi doğal olmaya ve doğal davranmaya hazırlayın.

Ayrıca aşırı alkol tüketiminden de kaçınmalısınız. Bu, sınırlarınızı bilmekle ilgilidir ve eğer çok fazla içki içmişseniz, bu çok daha zor bir iş olabilir. Herhangi bir hata yapmamak veya yanlış bir şey söylememek veya yapmamak için açık bir zihinle gidin.

KUCAK DANSINI ANLAYIN

Kucak dansı tam olarak budur, bir dans! Daha fazlasını seks veya cinsel ayrıcalık beklemeyin, bu oturup keyif alacağınız bir performanstır ve herhangi bir dokunma içermez. Gösteri sizi heyecanlandırıyor olsa da bunun dokunmak için değil, bakmak için bir şans olduğunu unutmayın.

BEYLER KULÜBÜ’NE İLK KEZ GELEN ZİYARETÇİLER İÇİN YAPILMASI VE YAPILMAMASI GEREKENLER

YAPMAK:

  • Kurallardan emin değilseniz soruları kibar ve saygılı bir şekilde sorun (özel bir kucak dansı yapıyorsanız bunun ilk kez olduğunu açıklamanızda sorun yoktur).
  • Her zaman sanatçılara tamamen saygılı olun.
  • Cömert bahşişler verin (ancak bunun size herhangi bir ekstra ‘satın almasını’ beklemeyin).
  • Arkadaşça davran. Sanatçılara karşı her zaman kibar ve arkadaş canlısı olun.

YAPMAYIN:

  • Herhangi bir cinsel iyilik bekleyin. Striptiz kulüplerinin amacı bu değil.
  • Sanatçıları küçümsemek veya size hizmet etmek için oradalarmış gibi davranmak gibi herhangi bir şekilde saygısız olun, onlar öyle değil.
  • Dokunma. Striptiz kulüplerinin çoğunluğu bu konuda gerçekten katıdır ve sanatçılar sizin dokunabileceğiniz nesneler değildir.
  • Pazarlık yapın. Bu gerçekten aşağılayıcı.