80 / 100

Eğer striptiz kulübünde bir gece geçirmeyi planlıyorsanız, sadece kendinizi iyi hissetmek için değil, aynı zamanda içeri girmenize izin verilmesi ve geri çevrilme utancından kurtulmanız için iyi göründüğünüzden emin olmak isteyeceksiniz.

Kıbrıs Gece Hayatı dışarı çıkarken ziyaret edebileceğiniz en rahat yerlerden biri gibi görünse de, konu kıyafetleriniz olduğunda çoğu kurumun nispeten katı kuralları vardır. Her kulüp benzersiz olsa da aklınızda bulundurmanız gereken bazı genel kurallar vardır ve bu makalede kulübe katılmadan önce bilmeniz gereken her şeyi tartışacağız .

Kıbrıs Night Club Giyim Kuralları 2023

Çoğunlukla, bir yeri ziyaret ederken etkilemek için giyinmelisiniz. Kıbrıs Gece Kulübü Sonuçta, eşofman altı ve atlet giymeye karar verirseniz dansçılar muhtemelen kıyafet seçiminizden pek etkilenmeyecektir.

Kıbrıs Night Club Giyim Kuralları 2023

Kıbrıs Gece Kulüplerinde Ne Giyilmeli ?

Peki Kıbrıs Night Club Giyim Kuralları 2023 tipik kıyafet kuralı nedir? Genel olarak kıyafet kuralını hayal etmenin en iyi yolu gündelik iş kıyafetleridir . Evet, bu kot pantolon ve güzel bir gömleğin tamamen iyi olduğu anlamına geliyor. Eğer gerçekten tekneyi dışarı itmek istiyorsanız, o zaman iş kıyafetinizi giymekten korkmayın, özellikle de planınız içeri girdikten sonra dikkatleri üzerine çekmekse.

HANGİ KIYAFETLERDEN KAÇINMALISINIZ?

Bazen ne giyilmeyeceğini bulmak daha kolaydır . Daha önce de belirtildiği gibi, her kulüp benzersizdir ancak çoğu yerde uygulanan bazı evrensel kurallar vardır.

Striptiz kulübüne giderken muhtemelen kaçınmanız gerekenler:

Şort: Hemen hemen her striptiz kulübü, sıkı bir şort yasağı politikası uygulamaktadır. Sonuçta kulübün klas bir kuruluş olması gerekiyor, bu yüzden şortla ortaya çıkmak, girişinizin reddedilmesinin kesin bir yoludur.

Spor Ayakkabılar, Parmak Arası Terlik/Sandalet: Yukarıda sıralanan nedenden dolayı, konu striptiz kulübü kıyafetleri olduğunda spor ayakkabılar, parmak arası terlikler ve sandaletler büyük bir hayır-hayırdır. Her şeyden önce, spor ayakkabılar çoğu kulübün kıyafet politikasına göre fazlasıyla gündeliktir, ancak bazı yerlerde onlardan kurtulabilirsiniz. İkincisi, parmak arası terlik ve sandaletler neredeyse kesinlikle kulübün dışında kalmanızı sağlayacaktır. Bunun nedeni, açık ayakkabıların zemindeki cam kırılma potansiyeli nedeniyle sağlık tehlikesi ve sigorta riski oluşturmasıdır. Ayrıca, seni içeri alsalar bile, herkes takım elbiseli ve çizmeliyken sen gerçekten sandalet giyen adam olmak ister misin ?

Tank Üstleri: Günlük hayattan bahsedin! Kulüpte atletlere kesinlikle izin verilmiyor. İnsanlar silahlarınıza değil, kızlara bakmaya geliyor!

Yırtık/Aşırı Günlük Kotlar: Bu daha özneldir, ancak çoğu yer yırtık kot pantolonlarla veya üzerinize tam oturmayan pantolonlarla içeri girmenize izin vermez. Siz bunun moda olduğunu düşünseniz de fedailer muhtemelen aynı fikirde olmayacaktır. Güvenli tarafta kalmak için şık bir kot pantolon veya güzel bir pantolon tercih edin.

Spor Kıyafetleri: Bir kez daha atletik kıyafetler/kıyafetler muhtemelen kapıdan döndüğünüzü görecek. Bu son derece gündelik bir görünümdür ve genellikle çoğu kurumun kıyafet kurallarına aykırıdır. Kesinlikle basketbol veya futbol formaları yoktur.

Çete Kıyafeti: Bu hiç akıllıca değil. Hiçbir striptiz kulübü belayı içeriye davet etmek istemez.

Bir striptiz kulübünü ziyaret ederken yukarıdaki kıyafetlerden herhangi birini giyerseniz, güvenlik görevlilerinin içeri girmenize izin vermeme ihtimali yüksektir. Elbette striptiz kulüplerinin her şekil ve büyüklükte olabileceğini akılda tutmakta fayda var. Bazılarında takım elbise giymenin zorunlu olduğu çok katı kıyafet kuralları vardır. Ve daha rahat bir görünümle içeri girmenize izin verebilecek daha rahat yerler de var ( örneğin yırtık kot pantolon veya yırtık kıyafetler ).

Genel olarak emin olmanın en iyi yolu yukarıda bahsedilen tüm maddelerden uzak durmaktır. Bunun aşırı giyindiğiniz anlamına geldiğini düşünüyorsanız endişelenmeyin. Sonuçta, aşırı giyinmek her zaman az giyinmekten daha iyidir.

KADINLAR Kıbrıs Night Club Giyim Kuralları 2023

Üzgünüm hanımlar, şu ana kadar dışlanmış olduğunuzu düşünüyorsanız endişelenmeyin; seni koruduk. Erkeklerin bunu sürdürdüklerinden emin olmaları gerekirken iş gündelik Kulübe girmek istiyorlarsa bu kadınlar için o kadar da katı değil.

Fedailer genellikle kadınlara karşı çok daha hoşgörülü davranırlar çünkü normalde kadınları kulüplerine davet etmekten mutluluk duyarlar. Ancak güvende kalmak için yukarıda listelediğimiz kurallara uyduğunuzdan emin olun. Şortlardan, parmak arası terliklerden, spor kıyafetlerinden ve bol, bol giysilerden uzak durmaya çalışın .

Genel olarak, tipik bir gece kulübüne giderken ne giyeceğinizi düşünün; elbise, vücut şekillendirici kot pantolon, vücudu güzelleştiren üstler vb. Daireler bazen yasaklanabiliyor.

HALA EMİN DEĞİLSENİZ NE YAPMALISINIZ?

Hala ne giyeceğinizi bilmiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şey striptiz kulübünü kendiniz aramak veya web sitelerini ziyaret edin ve tam kıyafet kodunu isteyin. Böylece hiçbir şeyi şansa bırakmamış olursunuz ve kulübe giriş izni alacağınızı garanti etmiş olursunuz.

Unutmayın, şık giyinin, kot pantolonlardan ve spor ayakkabılardan kurtulun ve iyi bir tavırla ortaya çıkın; dışarıda harika bir gece geçirmeye hazır olacaksınız.

İyi şanslar ve iyi eğlenceler!