77 / 100

Kucak Dansı Kuralları 2023

Striptiz kulüpleri “her şeyin kabul edildiği” bir yer gibi görünse de, gece hayatının daha egzotik tarafının tadını çıkarmanın hala kuralları olduğunu öğrenmek çoğu kişiyi şaşırtabilir. Kıbrıs gece kulübü  striptizcileri oldukça kolay giden bir grup olabilir, ancak her zaman asla geçilmemesi gereken çizgiler vardır (özellikle kucak dansı gibi yakın mesafeli bir şey söz konusu olduğunda). Bu hafta, kucak dansının karşı tarafında olmanın temel kurallarını ve görgü kurallarını belirledik.

Kucak Dansı Kuralları 2023 : GÖSTERİ SIRASINDA TELEFON YOK

İster inanın ister inanmayın, pek çok Kıbrıs Night Club Kucak Dansının ortasında mesaj atmayı veya telefon görüşmesi yapmayı aynı koşullar altında bir tiyatro sanatçısının bekleyebileceği kadar rahatsız edici buluyor. Dansın kendisi bir sanat eseridir ve bu muhteşem sanatçılardan birini görevlendirdiğinizde tüm dikkatinizin üzerinizde olmasını beklerler.

Ek olarak çoğu dansçı, fotoğraflarının veya videolarının yukarıda bahsedilen mobil cihaza kaydedilmesini düşüncesiz bulacaktır. Sadece bu da değil, çoğu eyalette striptiz kulübünde bunu yapmak kabahat olarak kabul ediliyor.

ONU PANTOLONUNUN İÇİNDE SAKLA, LANCE!

Dijital sosyalleşme çağında duyarsızlaştığımız pek çok şey var ama cinsel organlarınızı isteksiz bir yabancıya göstermek bunlardan biri değil. Ancak görünen o ki bu, Prenses Night Club striptizcilerinin hâlâ ara sıra uğraşmak zorunda kaldığı bir şey. Evet, kucak dansı alıyorsunuz ama kimse size bunu çıkarmanız için para vermiyor. Bu yüzden en iyisi kıyafetlerinizi çıkarmamak ve yılanı kafeste tutmaktır.

MALLARI ELİNİZDEN BIRAKIN

Prenses Night Club bir striptizciye his verme isteği bazen bunaltıcı olabilir. Sonuçta, karşınızda şimdiye kadar gördüğünüz en şımarık numarayı yapan muhteşem, zar zor giyinmiş bir kadın var. Kim istemez ki? Yine de bu kadınlar hâlâ insan ve herkesle aynı saygıyı hak ediyorlar. Aynı şey öpmek, yalamak, ısırmak vb. için de geçerlidir. Artık okul öncesi eğitimde değilsiniz, o yüzden öyle davranın!

ALTIN KURAL

Kıbrıs Night Club striptizcilerini sizi müşteri olarak görmekten mutlu edecek buna benzer pek çok basit kural vardır, ancak asıl kural hayatın geri kalanında olduğu gibi aynıdır:

“Başkalarına, kendinize davranılmasını istediğiniz gibi davranın.”