81 / 100

Prenses Gece Kulübü VIP Hizmet

İlk defa bir striptiz kulübüne mi gidiyorsunuz ve bunu özel kılmak mı istiyorsunuz? Arkadaşlarınızla özel bir gün için mi buluşuyorsunuz? Yukarıdakilerden birine evet cevabını verdiyseniz striptiz kulüplerinin VIP bölümlerini değerlendirmelisiniz. Bunlar deneyiminizi bir sonraki seviyeye taşıyor, ancak bu odalarda gerçekte ne oluyor? Bir striptiz kulübünde VIP olma hakkında daha fazla bilgi edinmek için rehberimize göz atın!

Prenses Gece Kulübü : KIBRIS’DAKİ VIP ODA TÜRLERİ

VIP oda seçiminiz, arzu edilen deneyim ve bütçeniz gibi birçok faktöre bağlı olacaktır. Tercihinize göre iki odalı tipleri mevcuttur.

YARI ÖZEL

Grubunuza tam bir alan sağlamaz. Diğer dansçılar ve müşteriler yakında olacak. Faaliyetlerini görüp görmeyeceğiniz odanın özelliklerine bağlıdır. Perdeleri olabilir veya arka arkaya birkaç küçük kanepe veya kabin bulunabilir.

TAMAMEN ÖZEL

Bir striptiz kulübündeki özel odanın gerçek tanımı budur. Tüm alan kendinize ve dansçılara ait olacak ve kimse sizi rahatsız etmeyecek. Sanılanın aksine bu alanlar bir servete mal olmaz ancak yarı özel odalara göre daha pahalıdır.

 

STRİPTİZ KULÜBÜ

Prenses Gece Kulübü

Prenses Gece Kulübü

NDEKİ VIP ODASINDA GERÇEKTE NELER OLUYOR?

VIP odasının temel fikri size mahremiyet sağlamak ve harika vakit geçirme şansınızı arttırmaktır. Konaklamanız seçilen anlaşmaya bağlıdır. Örneğin,dört dörtlük bir paketsizi dört kişiyle sınırlandırıyor. Bira veya başka içecekler ve harika oturma seçenekleri alırsınız.

Sanatçı için yapılan anlaşmaya göre VIP odanızda 10, 30, 60 dakika veya daha uzun süre dans edebilir. Konuşmak düşündüğünüzden daha sık gerçekleşir ve diğer şeyler dansçıyla yapılan düzenlemelere bağlıdır. Clark County’de fuhuş yapmanın yasa dışı olduğunu belirtmekte fayda var, bu yüzden bir yere gitmeden önce iki kez düşünün. Prenses Gece Kulübü bu fikirle.

STRİPTİZ KULÜBÜ VIP’Sİ OLMAK GERÇEKTEN NASIL BİR ŞEY?

Yeni başlayanlar için VIP olduğunuzu bilmek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlar. Sizi harekete geçirir ve unutulmaz bir gece geçirmenizi sağlayacak bir ruh haline sokar. İşte bir striptiz kulübü VIP’si olarak bekleyebilecekleriniz!

ÖZEL KABİNDE OTURMA

Cuma ve cumartesi günleri yalnızca yoğun geceler değildir, çünkü Kıbrıs striptiz kulüpleri sıklıkla kalabalıklaşabilmektedir. Eğer zamanında aramazsanız yer bulmak zordur, bu da bütün geceyi bir köşede geçirebileceğiniz anlamına gelir.

Ancak striptiz kulübünün VIP bölümleri için rezervasyon yaptırırsanız mümkün olan en iyi oturma alanını elde edersiniz. Sadece mükemmel yerlere sahip olacağınız garanti edilmez, aynı zamanda özel bir alanda olacaksınız. Bu, rahat olabileceğiniz ve kulüpteki kalabalık konusunda endişelenmeyeceğiniz anlamına gelir. Özel kabinler dansçılarla konuşmak için de harikadır. Bu, VIP alanının ana ayrıcalığıdır çünkü yükseltilmiş bir statüye sahip değilseniz bu etkileşim genellikle imkansızdır.

ŞİŞE SERVİSİ EN İYİSİDİR

Hizmet, seçtiğiniz içeceklerin şişelerini almayı içerir. İster bira ister kokteyl sevin, Prenses Gece kulübü size şişeler, mikserler ve ihtiyacınız olabilecek her şeyi sunacaktır. Bu, bir içecek için bekleme ve bardağın yanında sipariş etme ihtiyacını ortadan kaldırır. Yoğun gecelerde bu çok önemlidir, çünkü bir içki için 30 dakika beklemek çoğu zaman tüm deneyimi mahveder.

 

GÜVENLİK SUNUCUSU

Özel sunucunuzun çetenize göz kulak olma görevi olacak. Güvenlik, istenmeyen kişilerin VIP alanınıza erişmesini önleyecektir. Hepiniz dansçılarla birlikte özel odalara ayrılırsanız, ev sahibi kimsenin içeceklerinizi almamasını sağlayacaktır. Rahatlayabilmeniz ve birinci sınıf bir deneyim yaşayabilmeniz için birinin sizi izlemesi zorunludur.

STRİPTİZ KULÜBÜ VIP BARINDIRILAN GİRİŞ

Striptiz kulüplerindeki uzun giriş kuyrukları can sıkıcı olabiliyor. Girmek için bir saatten fazla bekleyebilirsiniz. Ancak VIP statünüz varsa grubunuza özel bir giriş vardır. Geldiğiniz an o girişe gidip striptiz kulübüne giriyorsunuz. Eğlence hemen başlıyor ve sırada bekleyenler VIP girişinden geçişinizi izlerken kıskanabilirler!

PRENSES NİGHT CLUB VIP DENEYİMİ

Prenses Night Club, gecesini kulübümüzde geçirmek isteyenler için özel VIP teklifler tasarladı. VIP paketimiz başlıyor ücretsiz ulaşım şehir merkezinden veya şerit otelinizden. Şişe servisinin tadını çıkarırken tamamen çıplak dansçıları izlemeyi de içerir.